Listen to Austin 360 Radio

Music listings, May 23-29

Staff
True Believers, including Alejandro Escovedo and Jon Dee Graham, play Friday at Antone’s.

Thursday

Antone’s: John Pointer, Jack Burton, Schrödinger’s Cat

B.D. Riley’s: Kristen Smith

Bar Louie: Sonny Wolf Band

Beerland: Tom Grrrl, Gangster Rainbow, Mom Jeans

The Blackheart: Mrs. Glass

Brass House: Will Knaak

The Broken Spoke: Tony Harrison, Jesse Dayton

Buenos Aires Cafe East: Justin Sherburn

Carousel Lounge: Ben Ballinger, Lucy Langlas, Alyse Black, Lucas Cook

Central Market North Lamar: Blackbird 3

Central Market Westgate: Jonas Alvarez

Cheatham Street Warehouse: K Phillips & the Concho Pearls

Cheer Up Charlie’s: Feuding Fathers, Babar, NotLando, Artificial Earth Machine

Cherrywood Coffeehouse: Tony Redman

Club de Ville: Stuart Davis

The Continental Club: The Bare Feat, Miranda Dodson, Modrag; the Whiskey Sisters; Gallery: Tameca Jones, Dan Dyer

The Drag Bar: Bob Livingston

Donn’s Depot: Murphy’s Inlaws

Eddie V’s Edgewater Grill: The Kevin Lovejoy Trio

The Elephant Room: The Gabriel Santiago Quintet, the Jitterbug Vipers

Evangeline Cafe: Andrew Hardin

Flamingo Cantina: Richie Spice, DJ Jah Flex

Flipnotics: Ariel Abshire

Frank Erwin Center: Paul McCartney

Gruene Hall: Bo Porter

Güero’s Taco Bar: Harp on This

Gypsy Lounge: Brazillionaire, Voidstrider, Communion, Terminator 2

The Hole in the Wall: Big Britches, Robobilly, Scalehound, Descendants of Erdrick

Holy Mountain: Pure X, Troller, Versus

Hotel Vegas: Cosmonauts, the Garden, Holy Wave, the Wolf, Tiger High, DJ Geniefactory

The Infest: Black Flag, Good for You

Junior’s Grill: Suspicious Package, Joe Barrientos

Kingdom: Luminox

Lamberts: Elenowen, the Hems

The Mohawk: KP & the Boom Boom, Roxy Roca, 10YR, DJ Cut a Rug

The Nook Amphitheater: Dahebegebees

The North Door: Christeene, Fantasy n Khatti, the Suspirians, DJ JJ Booya

North by Northwest: Rick Hornyak

The Oasis: Arrival

The Parish Underground: Honey Son, Pony Trap

Patsy’s Cowgirl Cafe: Jerry Kirk

PBK Stem & Stein: Ray Prim Jr.

Poodie’s: Kem Watts, the Texas KGB, Logan Brill, Woot Talley & the Box

The Rattle Inn: Cody Lawson

Red 7: Captured! By Robots, Pornohelmet

Riley’s Tavern: Ashley Rose

River Road Icehouse: Jason Eady, Courtney Patton

The Roadhouse: MOJO

Ruth’s Chris Steak House: The Jeff Lofton Trio

The Sahara Lounge: The River Has Many Voices, Las Krudas, ESL Latin Jam

Satellite Bistro & Bar: The Danielle Reich Trio

The Saxon Pub: Patrice Pike, Chris Berardo & the Desperados, Marshall Hood, Eightysixxed

The Scoot Inn: Whiskey Shivers, the Lonesome Heroes

Shady Grove: Whiskey Myers

Speakeasy: DJ Blunt Force

Strange Brew: Van Wilks, Matt the Electrician

Stubb’s: Jamestown Revival, Western Youth

Trailer Space Records: Pangia, Breakout, Pelt, Glue

Triple Crown: For Elise, the Beaumonts, the Hickoids

Westside Alehouse: Jimi Lee - Mark Epstein & Dez Desormeaux

Whip In: Johanna Divine

The White Horse: Silas Lowe, Teri Joyce, Mike & the Moonpies

YoCup: Mathew Tuttle

Z’Tejas Sixth Street: Adrian Ruiz & Friends

Friday

Anderson Mill Tavern: Melodic Drifters

The Annex at 1808: Lola Cola, Chicon, Violent Newborns, Grape St.

Antone’s: The True Believers, the Hard Pans

Austin Music Hall: Tyler the Creator, Earl Sweatshirt, Zeds Dead, Big Boi, RL Grime, G-Eazy, Spring Love

B.D. Riley’s: Sean Orr

Baker St. Pub & Grill: Roxy Roca

Bar Louie: Prophets & Outlaws

Bastrop Brewhouse: Brian Keane

Beerland: Eets Feats, Ghost Police, Pangia, Utero Shock

Brass House: Kevin Ahart

The Broken Spoke: Cornell Hurd

Buenos Aires Cafe East: Acoustic Jungle

Carousel Lounge: The Darby Warren Project

Cedar Street Courtyard: LC Rocks

Central Market North Lamar: Beto & the Fairlanes

Central Market Westgate: Tuby Skinny

Cheatham Street Warehouse: The Hill Country Gentlemen, David Sullivan

Cheer Up Charlie’s: Sean Renner

Cherrywood Coffeehouse: Christopher Petkus

The Continental Club: The Blues Specialists, Ironing Board Sam, Thee Unseen Eye, Little Freddie King; Gallery: The Mike Flanigin Trio, the Robert Kraft Trio

Dirty Dog Bar: Deadhorse, Force Fed, Legion, Metalloyd, Emperial Massacre

Donn’s Depot: Donn & the Station Masters

The Drag Bar: Megan Carney, Sheboygan

East Side Showroom: Rio Novo

Eddie V’s Edgewater Grill: The Lucky Strikes

El Monumento: Luis Banuelos

Evangeline Cafe: Mike Barfield

Fado: Austin City Dolls

Flamingo Cantina: Eleven Fingered Charlie, Subrosa Union, Preferred Nomenclature

Flipnotics: Amy Atchley, Wild Bill & the Lost Knobs

Frank: Little Brave, Kinky Machine, Ali Holder & the Broken Hearted

Gruene Hall: Max Stalling, the Jordan Minor Band

Güero’s Taco Bar: The Bob Fuentes Show

Gypsy Lounge: The Warm Guns

Headhunters: Prince Nawfy ODN Showcase, Snappy Crotch Kicks, Nickolas Rage

Hill’s Cafe: July

The Hole in the Wall: Mockingbird Loyals, Carpetbagger, the Southern Renaissance, Mayeux & Broussard

Holy Mountain: Daedelus

Hotel Vegas: Native Tongue Theory

Junior’s Grill: Clayton Gardner, Joe Teichman, Jeff Latham Band

The Lucky Lounge: Ryan DeSiato, Kincaid Brothers, Manny Vocalz

Lucy’s Retired Surfers Bar: Luke Wade & No Civilians

Maria’s Taco Xpress: Leeann Atherton Band

Mercer Street Dance Hall: Dave Jorgenson

The Mohawk: Ancient VVisdom, Venemous Maximus, Rust, Dillinger Escape Plan, the Faceless, Royal Thunder, Retox, Ugly Twin

The Monument Cafe: Bob Livingston

Mouton’s Southern Bistro: Tophat Kenny

The Nook Amphitheater: Rubber Crutch

The North Door: Emily Bell, Hard Proof Afrobeat, Larry g(EE)

North by Northwest: Both Feet

Nutty Brown Cafe: Monte Montgomery

The Oasis: Memphis Train

The Owl: The Young, the Family Stoned, the Dead Space, Expensive as (Expletive)

The Parish: Hello Wheels, Whiskey Shivers, These Mad Dogs of Glory, the Gents

The Parish Underground: Calliope Musicals

Patsy’s Cowgirl Cafe: Fond Kiser

PBK Stem & Stein: Larry Peacock

The Pizza Bistro: Jeff Lofton Trio

Poodie’s: John Edward Baumann, Double R Nothin, Jon Napier

Red 7: Scarecrow Birdy, the Charismatics, Dewey Decibal System

Riley’s Tavern: Slow Rollin’ Lows

River Road Icehouse: Matt Caldwell, Roger Creager, Bart Crow

Russian House: Atlas Maior

The Sahara Lounge: Ugly Elephant, the Bus Stop Stallions, the Golden Dawn Arkestra

Satellite Bistro & Bar: Silvie Rider-Young

The Saxon Pub: Johnny Nicholas, the Moonlighters, Clay McClinton, Denny Freedman

The Scoot Inn: Ghost Wolves, Ghostbunny, Zest of Yore

Shooters Austin: Guilty Pleasures

Strange Brew: The Suburban Beat, Lavelle White, the Keller Brothers

Stubb’s: Hands, turnpike Troubadours, Slaid Cleaves, Crooks

Swan Dive: The Black Owl Society, Progress, Matthew Squires & the Learning Disorders

Texas Bar & Grill: Stooch Band

Threadgill’s South: Alpha Rev, the Rocketboys

Trailer Space Records: Ghetto Ghouls, Rhett & Dean, John Schooley OMB, Air Traffic Controllers

Triple Crown: The Bottom Feeders, Paranoid Party: Kabomba, Chasca, Ghosts of Dixie, Lochness of Mobsters

War Horse: John Chandler, Emily Herring

Whip In: Erez Billio, Cougar Rescue, Dead Strangers

The White Horse: The Biscuit Grabbers, John Paul Keith, Roger Wallace

Saturday

Anderson Mill Tavern: Kevin & the Krawlers

Antone’s: Del Castillo, Baby Atlas

Austin Music Hall: Soundgarden

B.D. Riley’s: Michael Holt

Bastrop Brewhouse: Mike Milligan & the Altar Boyz

Beerland: Fungi Girls, Foreign Mothers, Creationists, FOGG, Polio Club

The Belmont: Fastball, the Reivers, the Gourds

The Blackheart: Natalise & the Sunset Run

Boat House Grill: Musick Storey

Bourbon Girl: Mick Cruz Band

Brass House: The Lucky Strikes

The Broken Spoke: Dale Watson

Buenos Aires Cafe East: Morena Soul

The Buzz Mill: Christy Hays

Cedar Street Courtyard: Hip Hop Hooray

Central Market Westgate: Son y No Son

Cheatham Street Warehouse: Joe Bob’s Bar & Grill Band, Tessy Lou & the Shotgun Stars

Cheer Up Charlie’s: Linear Downfall, the Dry Season, znth, Black Tabs

Cherrywood Coffeehouse: Alma Lee

Chisholm Trail Ballroom: Curtis Clay

Club 1808: Primal T’s Showcase

The Continental Club: Ironing Board Sam, Thee Unseen Eye, Little Freddie King; Redd Volkaert; Gallery: Scarlett Olson, the Mike Flanigin Trio

Dirty Dog Bar: In the Trench, Texas, Premenishen, KriticKill, A Theory on Conquest

Donn’s Depot: Kenny Luna & the Lunatics

East Side Showroom: Flying Balalaika Brothers

Eddie V’s Edgewater Grill: Mark Goodwin

The Elephant Room: Beto & the Fairlanes

El Monumento: Luis Banuelos

Fado: The New Waves

Firehouse Hostel & Lounge: Jazz Daddies

Flamingo Cantina: El Tule, DJ Jeff Strange, Brownout!

Flipnotics: David Hamburger, Tody Castillo, Chris Fullerton

Frontier Bar: Samantha Lee & the Family Tree, the Pale Blue Dot, Lost in a World of Color, Spongecake & the Fluff Ramblers, Ease Them Pistols

Genuine Joe Coffeehouse: Acoustalyn

Gruene Hall: Brandon Rhyder, Flat Top Jones

Güero’s Taco Bar: The Texas Tycoons, Jonas Alvarez

Gypsy Lounge: Project Armaggedon, Funeral Shroud

Headhunters: Asylum Black, BTK, Torque Order, Suspension & Sideshow Showcase

Hill’s Cafe: Patton Sparks

The Hole in the Wall: Geography, Cleanup, Jonah Vin, Dude Bro

Holy Mountain: The Ton Tons, Emily Wolfe, Walker Lukens

Hotel Vegas: Shivery Shakes, Growl, Milezo, Banned Books

The Infest: Broken Spokes, Anti Alls, Code 88s

Junior’s Grill: Chris Smith, The Rhythm Dawgs

Kingdom: Destructo, DJ Andrew Parsons

Legendary White Swan: The Surlys, Jamey Simms Band, Cobra Smiles

Lucy’s Retired Surfers Bar: Zach Arrington Band

Maria’s Taco Xpress: Proper Nang Night

Mercer Street Dance Hall: Jeremy Steding

The Mohawk: !!!, Shockwave Riderz, Learning Secrets (DJ set), Videoing, DJ Richard Henry

Monarca Ballroom: Collision

Mouton’s Southern Bistro: Patrick Brooks

The Nook Amphitheater: The HITSquad

The North Door: The Good Music Club: Nakia, Digital Antique, the Asteroid Shop

North by Northwest: The Jackie Myers Band

Nutty Brown Cafe: Bob Schneider, Max Frost, Logan Brill

The Parish: Delta Rae, Jilette Johnson, the Saint Johns

The Parish Underground: Kelsey Quinn

Patsy’s Cowgirl Cafe: The Jerry Sires Band

PBK Stem & Stein: The Mighty Landshark!

Poodie’s: Yellowgrass, the Cody Bryan Band, Red Dirt Ramblers

The Rattle Inn: Elsa Cross, Josh Lightnin’ & the Lone Star Drifters

Red 7: Black Pistol Fire, the Sour Notes, Megafauna

Riley’s Tavern: Billy Joe Shaver, the Billy Dee Band

River Road Icehouse: The Damn Quails, the Mike McClure Band, Allan Goodman

Russian House: BlueSqueezeBox

The Sahara Lounge: Kupira Marimba, Zoumountchi

Satellite Bistro & Bar: T Jarrod Bonta Trio

The Saxon Pub: Guy Forsyth, Duece Coupe, Bad Intentions, Miss Lavelle White, Rambler Rose

Shooters Cedar Park: LC Rocks

Strange Brew: Earl Poole Ball, Two Hoots & a Holler, Wendy Colonna

Stubb’s: Love Hate Affair, Mobley, Aquajones, the Warplanes

Swan Dive: Primal Static

The Upper Decks: Gregory J. Amani Smith with Lisa Marshall, Kassy Key & the Raindoggs

Threadgill’s South: Van Wilks, Gypsy

Trailer Space Records: Clear Light Research, Abigail und Hazel

Triple Crown: The Organics, Giant Salvinia, Night Gallery, Knael

Whip In: Danny Santos y Los Bluegrass Vatos, We Are Blood Bays, Kirk Scanlon

The White Horse: Josh Lightnin’ & the Lonestar Drifters, Damon Bramblett, Jenny & the Corn Ponie

Sunday

ACL Live: Hall & Oates

Antone’s: 2 Pistols, DJ LX

The Barn Bar & Dancehall: The Palomino Riders

B.D. Riley’s: Joe Gee, Irish Tune Session

The Belmont: Carla Morrison, Nina Diaz, Gina Chavez

The Blackheart: Twango Reinhardt

Cedar Street Courtyard: Safety Patrol

Central Market North Lamar: The Carper Family

The Continental Club: Heybale, Redd & Earl & Dallas, Planet Casper; the Wagoneers; Gallery: Jon Dee Graham, Dupree

Eddie V’s Edgewater Grill: Kris Kimura

The Elephant Room: The Peter Stoltzman Trio

El Monumento: Luis Banuelos

Firehouse Hostel & Lounge: Blues Church with Ted Hall

Flamingo Cantina: Executive Steel Band

Flipnotics: Phil Bentley, Terra Peters

Gruene Hall: Gary P. Nunn, Mike & the Moonpies, Poor J. Brown

Güero’s Taco Bar: Chicken Strut

Headhunters: Humut Tabal, Exculcerate, Demontuary, Severed Faith

Holy Mountain: The Lonely Wild

Hotel Vegas: Gal Pals, Wyatt Blair, Gang Sign, Grape Street, the Rich Hands

Hyde Park Bar & Grill South: Air Cargo

Infest: Jack Freeman

Junior’s Grill: David Stewart

The Mohawk: Best Coast, the Lovely Bad Things

The North Door: Fonte Fonte

The Oasis: The Brew

One-2-One Bar: The Derailers

The Parish Underground: Genna & Jesse, Shawnee Kilgore, Leah Nobel, Kitt Nelson

Phoenix Saloon: Haley Cole

Poodie’s: Chris Berardo & the DesBerardos, Tessy Lou & the Shotgun Stars, Bracken Hale

The Range Golf Club & Sports Bar: Jimi Lee & The Mississippi Horns

Red 7: The Atom Age, Came & Took It, Bass Line Bums, Buried Cities

The Sahara Lounge: Deann Rene, Inflatable Baptists, Austerity Measures, the Footnotes

Satellite Bistro & Bar: The Danielle Reich Trio

The Saxon Pub: Resentments, John Gaar, Deann Rene, Eric Tessmer, Rob Williamson, the Eric Tessmer Band

South Austin Brewing Co.: Lisa Marshall

Speakeasy: DJ Toddy B

Stateside at the Paramount: My Exotic Other

Strange Brew: Chop Shop, the Purgatory Players

Stubb’s: The Christianettes

Threadgill’s North: AxeHammerSaw

Threadgill’s South: Bells of Joy

The Volstead Lounge: Sunday School: No Kid$, Boozwa

The White Horse: Conjunto Los Pinkys, Fabulous Polkasonics, Urban Achievers Brass Band

Z’Tejas Sixth Street: Javier Chaparro & Salud

Monday

B.D. Riley’s: Johnny Fargo

Buenos Aires Cafe East: Mauricio Callejas Trio

Carousel Lounge: Matthew & Daniel Open Mic

Cedar Street Courtyard: Austin City Dolls

Eddie V’s Edgewater Grill: Kris Kimura

The Elephant Room: Freddie Mendoza

Evangeline Cafe: Austin Cajun Aces

Flipnotics: Bottom Dollar String Band, the Bluegrass Outfit

The Forty Acres Ballroom: Jimi Lee

Frontier Bar: Zoumountchi, Huerta Culture, Possum Posse, Amy Zamarripa

Gruene Hall: Ghosts Along the Brazos, the Statesboro Revue

The Hole in the Wall: Robobilly, the Hard Pans, Tex Smith, Devin Jake

Junior’s Grill: Planet Texas

NeWorlDeli: Hudson James

One-2-One Bar: The Matchmaker Band, the Nightowls, Water & Rust

The Parish: The Hush Sound, Hockey, River City Extension

Poodie’s: Texas Songwriters Showcase: W.C. Jameson, Chris Wall

Red 7: Flobots, Wheelchair Sports Camp

Red Eyed Fly: Brontosaurus, Fight Plan, Hazard Hounds, Ockham’s Razor

Riley’s Tavern: John Whipple

The Sahara Lounge: J. Wesley Haynes Trio, Sam Pace & the Gilded Grit

The Saxon Pub: Lonelyland, Logan Brill, the Leavers

The Scoot Inn: Matthew Squires & the Learning Disorders, Burywood, ELL

Strange Brew: Hot Nut Riveters, Scrappy Jud Newcomb, Brewski Salmineo

Triple Crown: Aaron Stephens, Doomsday Mondays

Whip In: Ben Balmer

The White Horse: Carson McHone, Jim Stringer & His AM Band, King Curse

Tuesday

The Annex at 1808: Skywriter, Magna Carda, JHornay, MENIone, Shakey McVay

B.D. Riley’s: Suzanne Smith Band

Brass House: The Gil Del Bosque Quartet

The Broken Spoke: Weldon Henson, Debra Peters with the Accordion RoundUp

Cedar Street Courtyard: Chris Casteneda

The Continental Club: Alejandro Escovedo, the Rosie Ruby Revue; Toni Price; Gallery: Ephraim Owens, James McMurtry

Dirty Dog Bar: Hurt, No Such Thing, Beautiful Disturbance, Distant Lights, Resisting Vegas

Donn’s Depot: Donn & the Station Masters

Eddie V’s Edgewater Grill: Mark Goodwin

The Elephant Room: The Denny Freeman Jazz Group, Stanley Smith

Evangeline Cafe: Brennen Leigh

Firehouse Hostel & Lounge: The Love Leighs

Flipnotics: These Fine Moments, Erik Hokkanen

Gruene Hall: Two Tons of Steel

Headhunters: (Expletive) Factory, Elery White, Scraggle Stache

The Hole in the Wall: Forty Dead Men, the Warplanes, Louise Monroe, Javelina

Holy Mountain: The Wasted Hearts

Hyde Park Bar & Grill South: The Jitterbug Vipers

Lucy’s Retired Surfers Bar: Bob Cheevers

The Mohawk: Black Moth Super Rainbow, the Hood Internet, the Oscillator Bug, the Cocker Spaniels, Werewolves, the Howlings, Bike Problems

One-2-One Bar: Lisa Marshall, Ghosts Along the Brazos, Karl Morgan

The Owl: C.J. Boyd

Poodie’s: Eric Hisaw, Yellowgrass, Jerry Kirk, David Stewart & Buddies

The Rattle Inn: Michael Dart & the Skyline Wranglers

Red Eyed Fly: Court Hoang, the Last Domino, Jay Porter, Stuart Ross

Riley’s Tavern: Steven Roloff

The Sahara Lounge: Danny B. Harvey, Black Cadillac

The Saxon Pub: Bruce Hughes & the All-Nude Army; Tessy Lou; So Long, Problems; David Grissom

Stateside at the Paramount: Jaston Williams, Joe Ely, Jo Carol Pierce

Strange Brew: Durawa, Apostles of Manchaca, Miles Zuniga

Triple Crown: Jesse Dalton, Jumbofunk

Whip In: Vana Mazi

The White Horse: The Tea Merchants, Mrs. Glass, the Elana James Band

Wednesday

ACL Live (music porch): Dana Falconberry

Anderson Mill Tavern: Jon Blue

Antone’s: Mother Merey & the Black Dirt, Whiskey Shivers, Old Gray Mule, Holiday Mountain

B.D. Riley’s: Brooke Aved

Beerland: The Zoltars, Woolen Men, Simple Circuit, Lame Drivers, Shinta

Brass House: Pete Rodriguez

Cactus Cafe: The Carper Family, Cindy Cashdollar

Carousel Lounge: Who’s Your Daddy

Cedar Street Courtyard: The Spazmatics

The Continental Club: Elana James, Erik Hokkanen, Jon Dee Graham; James McMurtry; Gallery: Trube, Farrell & Snizz, Barbara K

Donn’s Depot: Frank & the Station Masters

Eddie V’s Edgewater Grill: James Speer

The Elephant Room: The Benje & Ashley Daneman Band, the Jazz Pharaohs

Elysium: Hanzel Und Gretyl, DJ Johnny Slugg

Evangeline Cafe: Herb Steiner, the Peacemakers

Flamingo Cantina: The Mau Mau Chaplains

Flipnotics: The If Onlys, the Grizzly Adams Family

Gruene Hall: The Georges

Headhunters: Black Tora, Station, Nasty Habits, Fox Duque & the Filthy Trollops

The Hole in the Wall: Fatback Circus, ThunderCougarFalconBird, Kabomba!, Muchos Backflips!

Holy Mountain: Trust the Finch

Junior’s Grill: Millhouse, Steve Syx

The Lucky Lounge: The MoonShiners

The Oasis: Cornell Hurd

One-2-One Bar: Don Harvey & A Is Red, Black Red Black, Dylan Phillips

The Parish Underground: Patrick’s Beard & the Rusty Razors, Mike Ryan Coyotes, Coastwest Unrest

Patsy’s Cowgirl Cafe: Doc Pointer

The Rattle Inn: Amanda Cevallos, Beth Lee

Red 7: Bosnian Rainbows, Zorch

Red Eyed Fly: Via Nevada, Inverse Medusa, Bad Habit & the Corruptions, Giant Salvinia

Republic Live: Gregori Klosman

Riley’s Tavern: Mike Ethan Messick

River Road Icehouse: Jeremy Steding

Russian House: Ulrich Ellison

The Sahara Lounge: Mayeux & Broussard, JoDee Purkeypile & the Messengers, Digital Tiger, the Plastic Habit, River Train

The Saxon Pub: Johnny Goudie, Bracken Hale, Bad Intentions, Johnny Nicholas & Hellbent

The Scoot Inn: Grizzly Birds, Blue Bear, Chris Douthitt & the Gylp

Speakeasy: Moonshine Gypsies

Spiderhouse Cafe: Corinna Rachel, the Trevor LaBonte Trio, After These Messages, Tone Monkeys

Strange Brew: The Poon Twangz

Threadgill’s North: Emily Grace Clark

Trailer Space Records: Just Sayin’, xOFFEDx, Blurry VIsion

Triple Crown: Jo Beth Henderson, Folk is Free: Victor Holk, Salt Water Shoes,Natelie

Whip In: Arthur Yoria, Tody Castillo

The White Horse: The Nortons, Robert Allan Caldwell, John Evans, Leo Rondeau

Z’Tejas Sixth Street: Stephen Doster, Philip Gibbs, Randy Weeks